„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Chwaliła się seksem grupowym i za pieniądze, a dziś… zabawia krakowską młodzież!

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Zasłynęła chwaleniem się seksem grupowym z raperami, a tuż przed Wielkanocą będzie deprawować krakowską młodzież. Najbardziej znana w Polsce „patoinfluencerka” jest gwiazdą licealnej imprezy. „Licealny Melanż” odbędzie się w Wielką Środę.

Gościem specjalnym imprezy ma być Marta Linkiewicz. Patologiczna influencerka jest znana z zamieszczenia w Internecie wyznania, że uprawiała seks grupowy z raperami z grupy Rae Sremmund. Celebrytka chwaliła się również, że „dała d*py” i dzięki temu zarobiła 10 tys. złotych, które wydała na markową torebkę.

Dziewczyna zamieszcza na Instagramie kontrowersyjne zdjęcia, a ostatnio pokonała w Fame MMA „piosenkarkę” Monikę „Esmeraldę” Godlewską. 

https://www.youtube.com/watch?v=U6T0n3UFE0w

„Licealny Melanż” ma zacząć się o godz. 21 w Klubie Kwadrat. Jak podkreślają organizatorzy środa jest świetną okazją do imprezowania, ponieważ Wielki Czwartek jest wolny od szkoły.

Wstęp mają osoby, które ukończyły 16 lat. Impreza ma potrwać do godz. 4 rano. W programie oprócz spotkania z patologiczną celebrytką są promocje w barze oraz konkursy, w których można wygrać darmowy alkohol. Bilety wstępu kosztują 20 i 30 złotych. 

Wydarzenie przygotowuje organizacja, która zajmuje się organizowaniem imprez dla młodzieży. Wcześniej dyskoteki z udziałem Marty Linkiewicz odbywały się m.in. w Rzeszowie, a planowane są jeszcze m.in. w Łodzi, Gdyni, Radomiu czy Bydgoszczy.

https://www.instagram.com/p/BvXJBg0lurK/

 

 

 

 

 

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca