Chwilowa przerwa w teście tablic parkingowych

Wkrótce wznowiony zostanie pilotaż, w ramach którego testowane są tablice informujące kierowców o liczbie wolnych miejsc postojowych w Strefie Płatnego Parkowania. Programem objęte zostały trzy ulice: Szlak, Warszawska oraz Pędzichów. Rozwiązanie funkcjonowało od roku. Ze względu na rozbudowę sieci ciepłowniczej w tamtym rejonie pilotaż musi zostać chwilowo zawieszony – prace prowadzone przez MPEC zakłócają bowiem działanie tablic.

Miejska Infrastruktura Sp. z o.o. wspólnie z firmą Comarch wdrożyła pilotaż, którego celem jest informowanie kierowców o liczbie wolnych miejsc postojowych w Strefie Płatnego Parkowania. Programem zostały objęte trzy ulice: Szlak, Warszawska oraz Pędzichów.

Obecnie w ścisłym centrum miasta swoje prace prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Związane są one z rozbudową sieci ciepłowniczej.

Zauważono, że głębokie wykopy powodują zakłócenia w funkcjonowaniu systemu informującego kierowców o liczbie dostępnych miejsc przy ulicach objętych testem. Miejska Infrastruktura w porozumieniu z partnerem postanowiła przerwać test. Powróci do niego po zakończeniu prac przez MPEC SA.

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie