Ci idioci znów chcą to zrobić na publicznej drodze! Czy policja ich powstrzyma? [wideo]

fot. screen z facebooka Patelnia Chabówka

Nie wystarczyło, że jeden o mało nie połamał się na oczach setki ludzi. Albo to, że jego sprzęt mógł doprowadzić do wielkiego nieszczęścia. Nie obchodzi ich także opinia autorytetów. Grupa głupków-amatorów, która ma się za wielkich motocyklistów, zamierza nadal urządzać sobie wyścigi na tzw. zakopiance.

Pokaźna grupa szpanerów dosiada swoich motocykli, po czym robią z siebie wielkich sportowców i bohaterów pokonując krótki odcinek trasy między zwykłymi samochodami. Równie rozgarnięci koledzy klepią po plecach, tlenione laski piszczą z radości, a pan motocyklista z zakutym łbem w kasku dumnie pręży pierś.

No sami spójrzcie, czy to nie połączenie Jamesa Bonda z Johnem Rambo?

Suzuki GSXR Patelniaring paddock burnout

Suzuki GSXR Patelniaring paddock burnout

Opublikowany przez Patelnia Chabówka Niedziela, 22 kwietnia 2018

Gorzej jednak jak coś nie wyjdzie i chojrakowanie skończy się tak:

Motocykliści rozpoczęli sezon. Dramatyczny wypadek na Zakopiance [wideo]

„Kolegom” z dwóch kółek do rozumu nie przemówił nawet „Pejser”, jeden z polskich autorytetów motocyklowych.

„Jeżeli to prawda co słyszałem, że podobno tam się nawet mierzy czas i „Chabówka” ma jakichś „mistrzów”, to poziom patologii jest przerażający. Naprawdę? Czas przejazdu przez dwa zakręty?” – napisał „Pejser na MotoManii.

Kozaki z Chabówki okazują się jednak przekozakami, bo w dup… mają przepisy drogowe, autorytety i zdrowy rozsądek. Co więcej – poszli krok dalej i już wyznaczyli daty kolejnych szarż po Chabówce (12.05, 31.05, 24.06).

Mało? No to wyobraźcie sobie, że na kolejnych „Patelniach” też zamierzają rozdawać numery startowe, a w planach jest mierzenie czasu.

Numery startowe dla zawodników MotoGP Patelniaring

Opublikowany przez Patelnia Chabówka Niedziela, 22 kwietnia 2018

Rozumiecie?! Goście organizują sobie zawody na normalnej publicznej drodze!

Rozumiemy, że w niektórych sytuacjach policja ma związane ręce, ale jeśli nie znajdą sposobu na ucięcie tej patologii, to przerwać będzie mógł ją tylko tragiczny wypadek. I co gorsze – ucierpieć może w nim nie tylko niespełna rozumu motocyklista…

kj

zdjęcie tytułowe / fot. screen z facebooka Patelnia Chabówka

 

Zobacz także