Co z tymi dziećmi robią w szkołach?! Przerażające zdjęcie obiega internet!

Durne nastolatki bez wątpienia powinny ponieść karę, ale co w takim razie zrobić z ich nauczycielami i rodzicami? Prokuratura właśnie ma się zająć trzema nastolatkami, które „hailowały” pod obozem Auschwitz-Birkenau.

Sprawa wydarzyła się 60 km od Krakowa, ale gdyby głupota miała skrzydła, to te dziewczynki pod Wawelem wylądowałyby w kilka sekund. Wcześniej jednak zameldowaliby się tu ich rodzice i nauczyciele.

Być może sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Nastolatki wrzuciły zdjęcie do sieci, ale później ono zniknęło. Zarchiwizował je jednak OMZRiK.

NASTOLATKI HAJLUJĄ W OBOZIE KONCENTRACYJNYM W OŚWIĘCIMIUTrzy dziewczyny opublikowały zdjęcie, na którym wykonują…

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Wtorek, 9 października 2018

Przerażające. Oczywiście paru idiotów próbuje bronić gówniar, że to tylko salut rzymski, ale to brzmi jeszcze bardziej przerażająco. Proponujemy, by takie osoby spróbowały zjeść kupę, bo być może to pomadka…

Nad gówniarami nie będziemy się znęcali, bo mamy nadzieję, że zrobi to prokuratura i sąd. Co jednak z ludźmi, którzy ich wychowują? Zrzucenie tego na idiotyzmy błędy młodości byłoby łatwą wymówką dla wszystkich: systemu edukacji, nauczycieli, rodziców.

Na litość, czego Wy w tych szkołach uczucie? O czym mówicie dzieciom, gdy pada hasło: „Na jutro wszyscy po 70 zł, jedziemy do Oświęcimia”? Co rodzic mówi, gdy robi dziecku kanapki na podróż? A jeśli nie mówi nic, to może jednak lepiej upewniłby się, że gówniara wie, iż nie jedzie do Energylandii, tylko miejsca bestialskich mordów.

„Wybryk trzech dziewczyn pokazuje jak potrzebna jest edukacja dotycząca Zagłady, systemów totalitarnych. Szczególnie gdy w Polsce odżywa antysemityzm, a młodzi ludzie bezrefleksyjnie chłoną treści nawołujące do nienawiści” – pisze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

kl

zdjęcie tytułowe / fot. facebook Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Zobacz także:

„Krakowianie powinni płacić za parkingi znacznie mniej niż kierowcy z ościennych gmin”

Zobacz także