Co za miejsce… Policjanci przyłapali przestępcę na gorącym uczynku

Musisz przeczytać

Krakowianin w mieszkaniu w Dobczycach cały pokój przeznaczył na plantację konopii indyjskich. Pomieszczenie odkryli jednak policjanci.

Kryminalni  ustalili, że poszukiwany przez nich  34-latek z Krakowa, za którym wydany był nakaz doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, może przebywać na posesji jednej z miejscowości w gminie Dobczyce. W godzinach porannych udali się na wytypowaną posesję i zatrzymali mężczyznę.

– Podczas przeszukania lokalu, w którym się ukrywał, kryminalni znaleźli duże ilości konopi indyjskich. Jeden z pokoi mieszkania młody mężczyzna przystosował do samej uprawy. Policjanci zabezpieczyli  22 krzaki konopi indyjskich o długościach od 50 do 150 centymetrów oraz sprzęt który służył do uprawy plantacji. Stał tam namiot oświetlany specjalistycznymi lampami, w pomieszczaniu była poprowadzona wentylacja z filtrem – relacjonują policjanci.

34-latek w trakcie przesłuchania przyznał się, że zabezpieczone rośliny oraz cały sprzęt służący do ich uprawy są jego własnością. Mężczyznę po wykonanych czynnościach osadzono w zakładzie karnym do odbycia zaległej odsiadki.

Dodatkowo, za narkotykową plantację, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

ip

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca