Co za patologia! Takiego ojca to już chyba lepiej nie mieć…

Czasem aż żal patrzeć, jak nisko niektórzy potrafią upaść. To, że nie szanują siebie i wszystkich wokół to normalka, ale że narażają na utratę życia swoje dzieci?

Tak zachował się 40-letni mieszkaniec Nowego Targu. Policjanci otrzymali informację, że do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Nowym Targu przyjechał samochód, prowadzony właśnie przez pijanego człowieka.

„Na miejsce natychmiast udali się mundurowi, którzy zbadali kierującego i okazało się, że ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w samochodzie  znajdowała się  dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat” – informuje Sebastian Gleń z biura prasowego policji.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jechał samochodem z miejsca zamieszkania do Nowego Targu razem  z dziećmi i pił alkohol w trakcie jazdy!

Dzieci zostały przekazane pod opiekę matce. Mężczyzna stracił prawo jazdy i usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletnich. Grozi mu  5 lat więzienia.

ip

 

Najnowsze

Co w Krakowie