Co za piękności! Pomóż tym dziewczynom spełnić marzenia [zdjęcia]

Są czarujące, olśniewająco piękne i mają marzenia, które chcą za wszelką cenę spełnić. Tym razem jednak nie wszystko zależy tylko i wyłącznie od nich. Muszą bowiem liczyć na głosy fanów w Miss Passion Publiczności.

Do Miss Passion co roku zgłasza się około 400 kandydatek.

„Nie mamy ograniczeń do wzrostu, wagi, wieku, stanu cywilnego. Nie wymagamy też klauzuli poufności oraz wyłączności na współpracę. W zamian oferujemy szereg realnych profitów. Nasza Miss powinna mieć ciekawą pasję, osobowość, być fotogeniczną i chętną do poszerzania horyzontów w branży miss, foto-modelingu. Do tego Miss Passion 2018 zajmować się będzie projektami pro społecznymi, będzie m.in. Ambasadorką propagowania badań profilaktycznych wśród społeczeństwa” – podkreślają organizatorzy.

Sprawa jest prosta – zwyciężczyni Miss Passion Publiczności trafi do Top 5 finału, skąd ma szansę dostać się na prestiżowe konkursy międzynarodowe Miss Intercontinental i Miss Model Of The World.

Aby zagłosować w Plebiscycie Miss Passion Publiczności 2018, należy wysłać SMS pod numer 7168 z kodem kandydatki. Głosowanie kończy się w sobotę, 19.05.2018 o godz.20.

A teraz najważniejsze, czyli czarujące kandydatki:

[Not a valid template]

 

kj

zdjęcie tytułowe / fot. Miss Passion

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie