Córka miliardera urodziła dziecko

Musisz przeczytać

– Po raz pierwszy w życiu, udało mi się stworzyć coś, co ma ręce i nogi – w ten sposób zwycięzca Rajdu Dakar, krakowski kierowca quada i przedsiębiorca Rafał Sonik pochwalił się, że został ojcem. – Musiałem się z Wami tym podzielić. Dziękuję! No to się teraz zacznie! Trzymajcie kciuki! To będzie najdłuższy rajd w moim życiu! I najpiękniejszy! – napisał na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

Rafał Sonik związany jest z Karoliną Sołowow, córką biznesmena i rajdowca Michała Sołowowa. Jego majątek szacowane jest na 7,7 mld złotych, co daje mu trzeci miejsce na liście najbogatszych Polaków w rankingu Forbes.

Sonik związany jest z Karoliną od niespełna trzech lat. – Poznaliśmy się na Rajdzie Polski. Na początku musieliśmy się pilnować, żeby emocje nie wybuchły, okoliczności nie sprzyjały, musieliśmy być ostrożni z różnych powodów. Trwało to ze dwa – trzy miesiące, ale w końcu okazało się, że jesteśmy sobie na tyle bliscy i na tyle chcemy być ze sobą, że wszystkie granice i bariery pękły – opowiadał kierowca. Wcześniej, po 24 latach małżeństwa, rozstał się z żoną.

Syn Rafała i Karoliny ma na imię Gniewko.

(ip)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca