Cracovia i Wisła odkrywają karty. Wiadomo już coraz więcej

Wisła Kraków zdradziła plan przygotowań do nowego sezonu, z kolei Cracovia przedstawiła harmonogram sprzedaży karnetów.

Wisła przygotowania do sezonu 2024/2025 rozpocznie w poniedziałek 17 czerwca w Myślenicach.

Po trzech dniach zespół wyjedzie na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej, gdzie będzie stacjonować w obiekcie Rado Resort. Z kolei informacje na temat sparingów zostaną podane po ich zatwierdzeniu przez trenera Kazimierza Moskala.

Kibice Cracovii dowiedzieli się za to, jak będzie wyglądał harmonogram sprzedaży karnetów. Od 24 czerwca od godziny 10 do 1 lipca do 9:59 karnetowicze będą mogli odnowić swoje karnety w sprzedaży zamkniętej. W tym czasie będą również zarezerwowane miejsca z poprzedniego sezonu. 

Od 1 do 7 lipca będzie można zakupić karnety w cenach niższych niż w ubiegłym sezonie. To doskonała okazja, aby zapewnić sobie miejsce na wszystkie domowe mecze naszej drużyny w jeszcze lepszej cenie!
Od 8 do 14 lipca ceny karnetów wrócą do tych z ubiegłego sezonu. Jeżeli nie zdążycie skorzystać z pierwszej promocji, to nadal macie szansę na zakup karnetu w dobrej cenie.

Zaplanujcie swój zakup karnetów mądrze, ponieważ od 15 lipca aż do dnia pierwszego meczu sezonu ceny karnetów będą wyższe niż w poprzednim roku. 

Najnowsze

Co w Krakowie