Cracovia kaja się po derbach. „Haniebne zachowania”

Nie pozostało im nic innego. Cracovia wydała oświadczenie dotyczące środowych derbów Krakowa. Klub zapowiada podjęcie działań. Mamy nadzieję, że nie skończy się na słowach.

W trakcie drugiej połowy z jednej z trybun odpalono środki pirotechniczne, które zostały wycelowane w sektor gości. Było naprawdę niebezpiecznie.

Troglodyci! Wsadzić to bydło do rakietnic i wystrzelić na Madagaskar! [wideo]

Dziś klub wydał oświadczenie. Oto pełna treść pisma:

MKS Cracovia SSA kategorycznie potępia zachowanie grupy osób uczestniczących w środowych Wielkich Derbach Krakowa w ramach 20. Kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Z przykrością informujemy, że podczas ostatnich Wielkich Derbów Krakowa część osób przebywająca na trybunach stadionu przy ulicy Józefa Kałuży 1 dopuściła się haniebnego zachowania, którego nie da się w żaden sposób wytłumaczyć.

Klub dokładnie analizuje sytuację, która miała miejsce podczas środowego spotkania, m.in. zabezpieczając materiał z monitoringu. Jednocześnie Klub informuje, że w tym temacie będzie ściśle współpracował z Policją oraz innymi służbami porządkowymi w celu dokładnego wyjaśnienia ww. zajść.

MKS Cracovia SSA zdecydowanie zapewnia, że bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprez masowych organizowanych przez klub należy do kluczowych kwestii. Klub dołoży wszelkich starań zmierzających ku temu, by podobne sytuacje wykluczyć w przyszłości.

(wm)

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie