Cracovia oficjalnie pochwali się Pucharem Polski. „Na tym jednak nie koniec”

Prośby kibiców zostały wysłuchane. W środę (5 sierpnia) Cracovia oficjalnie zaprezentuje trofeum za wygranie Pucharu Polski. 

„Pasy” puchar wywalczyły po pokonaniu w finale Lechii Gdańsk (3-2). Z powodu pandemii mecz nie odbył się jednak na Stadionie Narodowym, ale na obiekcie w Lublinie i mogła oglądać go ograniczona liczba kibiców.

Teraz piłkarze Michała Probierza chcą jednak świętować po raz kolejny i w środę (godz. 18) zaprezentują puchar swoim fanom.

„Nim trofeum trafi do naszej gabloty, chcemy oficjalnie zaprezentować je Kibicom, którzy wspierali Cracovię w drodze po to zwycięstwo. Bez Was nie byłoby ono możliwe! Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2020/21 meczem o Superpuchar Polski, spotkajmy się raz jeszcze przy „Ziemi Świętej”. W planach między innymi przedstawienie zespołu Pasów przed nowymi rozgrywkami, a także oficjalna prezentacja naszego Pucharu wraz z możliwością wykonania pamiątkowego zdjęcia” – informuje Cracovia.
 
Klub zapewnia jednak, że to nie koniec atrakcji. „Pełną listę oraz harmonogram imprezy przedstawimy Wam już wkrótce w osobnych komunikatach” – podkreśla Cracovia.
 
ip

Najnowsze

Co w Krakowie