Cracovia przegrała po dogrywce. Następny mecz musi wygrać

Niestety dziś w czwartym meczy finałowym Polskiej Hokej Ligii Comarch Cracovia uległa po dogrywce drużynie JKH GKS Jastrzębie 1:2. Hokeistom rywali krakowskiej drużyny do tytułu Mistrza Polski brakuje już tylko jednej wygranej.

W środowym spotkaniu pierwszego gola w czwartej minucie strzelił Dmitrij Kostromitin i Comarch Cracovia prowadziła aż do 58 minuty meczu. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, Kamil Wałęga zdobył wyrównującego gola.

W dogrywce (rozgrywanej w finale PHL w formule trzech na trzech zawodników) gola zdobył Zackary Phillips. Bramka została strzelona z rzutu karnego podyktowanego za faul Alesa Jezka.

W rywalizacji rozgrywanej do czterech zwycięstw jest 3:1 dla JKH GKS Jastrzębie. Kolejny mecz zostanie rozegrany na lodowisku „Jastor” w Jastrzębiu-Zdroju, w sobotę. 3 kwietnia 2021 r. o godz. 14.30 (będzie transmitowany przez TVP Sport). Jeśli Cracovia chce zdobył Mistrzostwo Polski, tego meczu nie może przegrać. Mamy nadzieję, że rywalizacja powróci jeszcze do Krakowa.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie