Cracovia przegrywała, remisowała, wygrywała, remisowała, a w końcu przegrała

Cracovia żegna się z Pucharem Polski. Przegrała w Rzeszowie z Resovią 4:3. Bramki padały jedna za drugą, ale ostatecznie to gospodarze strzelili ich więcej.

Środowy mecz źle zaczął się dla Cracovii. Pierwszego gola strzeliła Resovia. Cracovia szybko doprowadziła do wyrównania, a jeszcze szybciej gospodarze strzelili drugie gola. pasy ponownie doprowadziły do wyrównania, a jeszcze przed końcem pierwszej połowy strzelili trzeciego gola. Cel strzał z rzutu karnego dał Cracovii prowadzenie po pierwszych 45 minutach.

Druga połowa nie przyniosła Pasom kolejnych goli, za to stracili dwie bramki. I tym samym żegnają się z tegorocznymi rozgrywkami Pucharu Polski. Za to w jednej ósmej zameldował się zespół z Rzeszowa.

Już w doliczonym czasie sypały się kartki, niczym wcześniej gole. Cracovia kończyła grę w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Michał Rakoczy. Piłkarze z Krakowa zobaczyli w sumie 7 żółtych kartoników, ich rywale 3.

Choć Cracovia ostatnio nie gra najlepiej, przegraną z Resovią trzeba uznać za niespodziankę. Cracovia była finalistą w Pucharze Polski w 2020 roku i półfinalistą w 2021 roku.