Czterokrotny mistrz olimpijski będzie zarażał pasją podczas Talk’N’Roll

Pomysł na konferencję Talk’N’Roll był prosty – zaprosić ludzi, którzy swoją pasją zarażą słuchaczy do podejmowania ambitnych działań. Inicjatywa pracowników jednej z firm informatycznych działających od wielu lat w Krakowie padła na podatny grunt i szybko się rozwinęła. Skłoniło to organizatorów do otwarcia trzeciej edycji dla wszystkich zainteresowanych. Konferencja odbędzie się 26 września w krakowskim muzeum Manggha.

Spotkania takie jak Talk’N’Roll odbywają się na całym świecie, również w ramach cyklicznych konferencji. Ich popularność wynika z potrzeby szukania inspiracji i chęci dzielenia się doświadczeniami. Pierwszy czynnik zapewnia sale pełne słuchaczy, drugi interesujących prelegentów.

W krakowską konferencję zaangażowali się goście z całego świata. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do wysłuchania w jednym miejscu prelekcji na tematy, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego.

Nowe technologie, sport, zarządzanie, komunikacja, psychologia, ekologia, transport. To, co je łączy, to pasja osób, które będą o nich opowiadać.

Historia mistrza olimpijskiego

Gościem specjalnym trzeciej edycji Talk’N’Roll będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie. Podzieli się historią swojego marszu przez życie, motywacją, jaką znajdował w porażkach i wyzwaniami, z którymi musiał się mierzyć.

Uczestnicy spotkania będą mogli również poznać pomysły, historie i doświadczenia Katarzyny Jurczak, Pramoda Jain, Sindhuji Sankaran, Dawida Ostręgi, Anny i Macieja Ryś, Piotra Prokopowicza, Daniela Slavetskiy’ego, Oskara Skibskiego, Julio Cesara Forta, Mariana Mroza oraz Michała Winklera.

Talk’N’Roll wzbogacą też występy nietuzinkowych artystów. Recycling Band swoim pokazem udowodni, że instrumentami mogą być nawet puste butelki, puszki, wiadra czy części zepsutych mebli i rowerów. Perkusista Kuba Wolanin zagra natomiast na jednym z najoryginalniejszych instrumentów – handpan, który tworzą dwie połączone ze sobą metalowe półkule.  

Większość wystąpień będzie w języku angielskim. Pełna lista prelegentów oraz informacje organizacyjne i dotyczące rejestracji dostępne są na stronie: talknroll.pl.

Organizator

Organizatorem konferencji jest firma Sabre, która dostarcza technologie informatyczne dla branży lotniczej, transportowej i turystycznej. Firma powstała w 1960 roku z inicjatywy American Airlines i IBM, a jej początkowym celem było stworzenie pierwszego skomputeryzowanego systemu rezerwacji lotów. W Krakowie od 2000 roku działa centrum rozwoju Sabre Corporation, zatrudniające około 1500 osób. Firma wspiera i inwestuje w pomysły swoich pracowników, czego jednym z efektów jest konferencja Talk’N’Roll.

inf. prasowa

zdjęcie tytułowe / fot. Luke_33, Wikimedia

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie