Czy krakowianie chętnie robią tatuaże? On ma je nawet na szyi! [zdjęcia]

– W ostatnim tygodniu furorę w projekcie zrobiła Pani Jola ze Starego Kleparza – jak widać warto być otwartą, miłą i pozytywnie nastawioną do świata i klientów osobą, by Ci chętnie wracali i okazywali sympatię. A wokoło coraz bardziej czuć wiosnę. Przechodząc przez Planty zauważyłem już sporo pączków na krzewach. Jeszcze chwila i zrobi się zielono – mówi dla KRKnews.pl Paweł Wodnicki, pomysłodawca projektu Krakowianie. 

Paweł. Jak do tej pory mało było w projekcie pozytywnie zakręconych „freaków”. Ale Paweł nadrobił to z nawiązką. Mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu. Wszędzie go pełno od razu.

Laura, Gabrysia i Hania. Czasem idąc na umówione zdjęcie zastanawiam się czy rozpoznam bohaterkę lub bohatera zdjęcia. Tym razem nie było problemu bo sympatyczne trojaczki widać było już z daleka. Wraz z mamą pojawiły się w niedawno utworzonym Parku Reduta, gdzie zrobiliśmy nasze zdjęcie.

W tym tygodniu Pawły rządzą w projekcie. Kolejny z nich na co dzień jest marketingowcem, ale jego prawdziwą pasją są koncerty, na których bywa nie tylko w Krakowie. Dla ulubionego zespołu gotów jest nawet na daleką wyprawę.

Jak zwykle to nie wszystkie ciekawe osoby. Zajrzyj na profil projektu a spotkasz m.in. jedną z ulubionych przez krakowian aktorek Teatru Starego, a także studiującą medycynę fankę klasycznych BMW.

Paweł Wodnicki

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie