Czy krakowianie chętnie robią tatuaże? On ma je nawet na szyi! [zdjęcia]

Krakowianie / fot. Paweł Wodnicki

– W ostatnim tygodniu furorę w projekcie zrobiła Pani Jola ze Starego Kleparza – jak widać warto być otwartą, miłą i pozytywnie nastawioną do świata i klientów osobą, by Ci chętnie wracali i okazywali sympatię. A wokoło coraz bardziej czuć wiosnę. Przechodząc przez Planty zauważyłem już sporo pączków na krzewach. Jeszcze chwila i zrobi się zielono – mówi dla KRKnews.pl Paweł Wodnicki, pomysłodawca projektu Krakowianie. 

Paweł. Jak do tej pory mało było w projekcie pozytywnie zakręconych „freaków”. Ale Paweł nadrobił to z nawiązką. Mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu. Wszędzie go pełno od razu.

Laura, Gabrysia i Hania. Czasem idąc na umówione zdjęcie zastanawiam się czy rozpoznam bohaterkę lub bohatera zdjęcia. Tym razem nie było problemu bo sympatyczne trojaczki widać było już z daleka. Wraz z mamą pojawiły się w niedawno utworzonym Parku Reduta, gdzie zrobiliśmy nasze zdjęcie.

View this post on Instagram

@krakowianie Laura, Gabrysia i Hania (od lewej). Krakowskie trojaczki. Urodziły się 3,5 roku temu jako malutkie kruszynki a teraz to już duże, poważne przedszkolaczki, które łączy niesamowita więź. Ale jak mówi ich mama każda z nich ma inny charakter. Laura jest bardzo delikatna, wrażliwa a przy tym największy śmieszek. Gabrysia to mały kierownik – inicjuje zabawy, upomina siostry gdy trzeba. Hania natomiast najchętniej nie opuszczałaby mamy na krok. Aktualnie dziewczynki pasjonują się zwierzętami podwodnymi. Dzielnica Mistrzejowice. Park Reduta #krakowskiemamy #krakow #krakowianie #cracow #lovekrakow #kochamkrakow #jestemsobiekrakowianka #portrety #portraits #fotoprojekt #portraitphotography #naturallight #streetportrait #pawelwodnicki #pwodnicki #trojaczki @trojaczkizkrakowa #dzieci #kids #children #dzieciaki

A post shared by Pawel Wodnicki (@krakowianie) on

W tym tygodniu Pawły rządzą w projekcie. Kolejny z nich na co dzień jest marketingowcem, ale jego prawdziwą pasją są koncerty, na których bywa nie tylko w Krakowie. Dla ulubionego zespołu gotów jest nawet na daleką wyprawę.

View this post on Instagram

@krakowianie Paweł. Krakowianin, o silnej atencji dla Nowej Huty. Dumny tata. Posądzany o koncertoholizm, lubiący gotować, stara się "siać ziarno swoich pasji, na żyznej glebie umiejętności swoich synów". Być może to właśnie dystans do samego siebie i życia, okraszony zamiłowaniem do humorystycznego sarkazmu, pozwala mu twardo stąpać po biznesowej ścieżce marketingowca. Niepoprawny optymista, który ciągle wierzy, że każdy może zmieniać świat zaczynając od siebie. Dzielnica Zwierzyniec. ul. Senatorska #krakow #cracow #lovekrakow #kochamkrakow #krakowiaczekcija #pwodnicki #pawelwodnicki #portrety #portraits #fotoprojekt #portraitphotography #streetportrait #fotografkrakow #portret #naturallight #zwierzyniec #portrait

A post shared by Pawel Wodnicki (@krakowianie) on

Jak zwykle to nie wszystkie ciekawe osoby. Zajrzyj na profil projektu a spotkasz m.in. jedną z ulubionych przez krakowian aktorek Teatru Starego, a także studiującą medycynę fankę klasycznych BMW.

Paweł Wodnicki

Zobacz także