Czy tak naprawdę wyglądają badania na koronawirusa? Były poseł ujawnia „patologię sanepidu”

„Patologia polskiego Sanepidu w sprawie testów na COVID-19!” – tak swój wpis na Facebooku zaczyna były poseł Kukiz’15 prof. Józef Brynkus. Wykładowca Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie opisuje w mediach społecznościowych sytuację dwóch górników, którzy dostali wyniki badań na COVID-19. Obaj nie poddali się testom, u jednego potwierdzono koronawirusa.

Prof. Józef Brynkus zamieścił na Facebooku wpis o badaniach na koronawirusa dwóch górników. Aż trudno uwierzyć w podaną historię, bo podważa ona całkowicie rzetelność tych badań.

wczoraj dowiedziałem się o dwóch ciekawych przypadkach z powiatu wadowickiego dotyczących badania na koronawirusa – z…

Posted by Józef Brynkus on Tuesday, August 4, 2020

„Wczoraj dowiedziałem się o dwóch ciekawych przypadkach z powiatu wadowickiego dotyczących badania na koronawirusa – z powiatu wadowickiego. Pierwszy – były górnik, od dwóch lata na emeryturze – dostaje informacje, że badanie jego wymazu przyniosło wynik negatywny. Problem w tym, że nikt go nie badał. Drugi przypadek – tez górnik. Miał być poddany badaniu na koronawirusa, ale w sobotę zabalował. Na tyle mocno, że w poniedziałek nie mógł się poddać badaniu. Otrzymuje po kilku dniach informację, że ma wynik dodatni. Niezłe numery z polskiego sanepidu” – napisał na Facebooku prof. Józef Brynkus.

W innym poście zasugerował, że sprawą powinna zająć się prokuratura.

Patologia polskiego Sanepidu ws testów na COVID-19! Sanepid w Polsce, to obecnie państwo w państwie. Instytucja, która…

Posted by Józef Brynkus on Tuesday, August 4, 2020

(red)

Kubek reklamowy z nadrukiem czy z grawerem? Podpowiadamy co wybrać

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie