Dała czadu! Piękna dziewczyna z Krakowa zatańczyła u boku Jennifer Lopez

W Krakowie wszystko jest możliwe. To tu może rozpocząć się niesamowita podróż na same szczyty show-biznesu. Tancerka z Krakowa Klaudia Antos zatańczyła w niedzielę u boku Jennifer Lopez, a patrzył na to cały świat.

Do występu doszło przy okazji Super Bowl. To impreza, która przed telewizory przyciąga miliony ludzi z całego świata. Oczywiście, pretekstem jest rywalizacja sportowa, ale równie ważna jest cała otoczka. To przy okazji Super Bowl emitowane są najdroższe reklamy na świecie, a celebryci zabijają się o możliwości występie w przerwie meczu.

Tym razem padło na Shakirę i Jennifer Lopez. W gronie tancerzy towarzyszących tej drugiej była Polka, Klaudia Antos.

 

Antos to dziewczyna z Krakowa. Nieco głośniej zrobiło się o niej, gdy wzięła udział w dziewiątej edycji You Can Dance. Co prawda zajęła ósme miejsce, ale odpowiednie osoby wzięły ją wówczas na celownik. Zaraz po zakończeniu konkursu Klaudia zaczęła pracować w studiu Augustina Egurroli, a wkrótce wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tak wylądowała u boku Jennifer Lopez.

Występ był dla Polki wielkim przeżyciem.

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie relacjonowała przygotowania do imprezy, pokazała także, co się działo za kulisami już po zakończeniu koncertu. Można to znaleźć na jej Insta Stories.

Klaudia miała też pecha. Podczas występu doznała kontuzji i złamała palec u dłoni.

Ale chyba i tak było warto.

ms

Najnowsze

Co w Krakowie