Darmowe lekcje pływania dla dzieci i rodziców. Liczba miejsc ograniczona.

Musisz przeczytać

Rodzice z dziećmi w wieku do lat 4 oraz całe rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 16 lat, mogą wziąć udział w bezpłatnych  lekcjach pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę” oraz „Rodzinne pływanie”. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Lekcje  pływania odbywają się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa. 

W ramach akcji  „Rodzinne pływanie – pływające maluchy” krakowskie rodziny mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. Projekt skierowany jest do rodziców z dziećmi do lat 4, którzy mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. Lekcje pływania mają na celu stymulacje rozwoju psychofizycznego dzieci, oswojenia z wodą a wszystko w formie zabawy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku. Lekcje rodzinnego pływania dla maluchów odbywają  na pływalni Lemon Fitness. Szczegółowe informacje o akcji tutaj.

Dla starszych dzieci miasto przygotowało akcje „Rodzinne pływanie”, w ramach której   krakowskie rodziny  mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i maksymalnie troje dzieci (od 5 lat do 16 roku życia).

Szczegółowe informacje o akcji „Rodzinne pływanie” oraz zapisy : basen przy ul. Kolnej 2 , basen Com Com Zone Kozłówek przy ul. Facimiech 32 , basen Com Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29

W roku 2022 Kraków już po raz kolejny organizuje kampanię pn. „Kraków stawia na rodzinę!”. Jest to akcja prorodzinna, edukacyjna mająca na celu upowszechnianie działań profilaktycznych poprzez promowanie rodziny, wartości rodzinnych oraz zdrowego i sportowego stylu życia. Propaguje wspólne spędzanie czasu wolnego przez rodziny, dzieci i młodzież oraz aktywność twórczą, która wpływa na integrację rodziny.

(JS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca