Krakowscy dilerzy narkotyków w rękach policji [zdjęcia, video]

Musisz przeczytać

Wpadka trojga krakowskich dilerów narkotyków, u których znaleziono kilka kilogramów środków odurzających. Policja zatrzymała dwóch braci i ich znajomą zajmujących się handlem nielegalnymi substancjami.

Kryminalni z Wydziału do zwalczania Przestępczości Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie rozpracowali szajkę rozprowadzającą na terenie miasta środki odurzające. 20 kwietnia 2022 roku razem z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie weszli do jednego z domów w Dębnikach. Tam zatrzymali dwóch braci w wieku 29 i 30 lat oraz ich 25-letnią znajomą.
Podczas przeszukania zajmowanego przez nich lokum oraz terenu posesji funkcjonariusze znaleźli hurtowe ilości narkotyków o czarnorynkowej wartości sięgającej 200 tys. zł. Wśród zabezpieczonych środków znalazło się m.in. ponad 3 kg mefedronu oraz 2,3 kg marihuany. Narkotyki te były hermetycznie zapakowane w foliowych workach. Funkcjonariusze natrafili także na wagę elektroniczną oraz młynek, które służyły do porcjowania środków odurzających w celu ich sprzedaży indywidualnym klientom. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli również smartfony i gotówkę.

Wpadka dilerów narkotykowych z Dębnik

Wpadka dilerów narkotykowych z Dębnik

Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania i udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Natomiast 25-latkę prokurator objął dozorem Policji.
Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca