Diament, podwójna platyna… Wkrótce koncert Agnieszki Chylińskiej w Krakowie

fot. materiały prasowe

Powiedzieć, że to kobieta-orkiestra, to nic nie powiedzieć. Świetny wokal, ciekawość muzyki i niezwykła osobowość. 3 grudnia w Studio zagra Agnieszka Chylińska w ramach trasy „Forever Child Tour” 2017.

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek!

Chylińska powróciła na polską scenę w wielkim stylu, ukazując jednocześnie swoją odmienną, niż ostatnim razem, odsłonę. I mimo że „Forever Child” nadal jest oparty na elektronice, to jednak w porównaniu z poprzednim krążkiem więcej na nim rockowego, tak charakterystycznego dla tej wokalistki, pazura.

Pierwszy utwór z krążka – „Królowa łez” – został odsłuchany w serwisie YouTube ponad 45 milionów razy, przez co zyskał status Diamentowego Singla. Fakt ten chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wyczekiwany był powrót Agnieszki Chylińskiej.

 „Forever Child” jest zaskakującą i nieoczywistą muzyczną wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią /hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem.

Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

„Forever Child” pokrył się podwójną platyną, zaś promująca go trasa koncertowa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem i entuzjazmem fanów, że wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie, a bilety znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni.

Niebywałym powodzeniem cieszyły się również europejskie koncerty artystki na początku tego roku. Na koncertach „Forever Child Tour” ta ogromnie charyzmatyczna wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Podczas trasy koncertowej nie brakuje także przebojów O.N.A. i formacji Chylińska.

W 2017 roku producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na kolejne 10 koncertów w ramach jesienno-zimowej części „Forever Child Tour”.

Część trasy koncertowej jesień/zima „Forever Child Tour” 2017

27.10.2017 KATOWICE, Szyb Wilsona

03.11.2017 KIELCE, Hala Expo

05.11.2017 ŁÓDŹ, Klub Wytwórnia

16.11.2017 TORUŃ, Ckk Jordanki

24.11.2017 WROCŁAW, Centrum Koncertowe A2

26.11.2017 GDAŃSK, Stary Maneż

01.12.2017 RADOM, Klub Strefa G2

03.12.2017 KRAKÓW, Klub Studio

08.12.2017 POZNAŃ, Hala nr 2 MTP

16.12.2017 WARSZAWA, Klub Progresja

Szczegółowe informacje : http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour_2017

zdjęcie tytułowe /fot. materiały prasowe

Zobacz także