Aktualności Kultura

Dinozaur rocka w Krakowie. Ozzy Osbourne wystąpi w Tauron Arenie

Pięćdziesiąt lat na scenie, ponad 2500 tysiąca koncertów i powoli zbliża się koniec. W czerwcu do Krakowa przyjedzie Ozzy Osbourne. Charyzmatyczny wokalista będzie główną gwiazdą szóstej edycji Impact Festival.

Osbourne powoli żegna się ze sceną, rusza właśnie w trasę Farewell World Tour. Podróż potrwa do 2020 roku i będzie ostatnią światową trasą Obsourne’a. Pożegnanie przychodzi mu z trudem. – Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę – mówi Ozzy. – To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam – dodaje.

Jego koncert w ramach trasy koncertowej „Farewell” odbędzie się 26 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Przedsprzedaż biletów rusza już 7 listopada.

Podczas trasy wokaliście towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od godz. 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o godz. 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Podczas poprzednich edycji Impact Festivalu wystąpiło wiele gwiazd światowego formatu. Do Polski przyjechali m.in.: System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Korn, Paramore czy Slipknot.

(wm)

fot. Ozzy.com