Dinozaury rocka w Krakowie. Deep Purple w Tauron Arenie!

Prawdziwa gratka dla miłośników rocka. Deep Purple podczas trasy „The Long Goodbye Tour” żegnają się z fanami, a 1 lipca 2018 roku zagrają w Krakowie!

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata.

Grupa działa już od prawie 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water” znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Deep Purple wielokrotnie gościli w naszym kraju, za każdym razem dając niezapomniane show, w wypełnionych do ostatniego miejsca halach. Krakowski koncert legendy rocka będzie ostatnią szansą, bo zobaczyć mistrzów na żywo. Ich występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem!

Koncert Deep Purple w ramach trasy „The Long Goodbye Tour” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 1 lipca 2018 r. o godz. 20:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30.

Bilety w sprzedaży od 3 listopada na stronach: shop.metalmind.com.plwww.ebilet.pl,www.eventim.plwww.ticketpro.plwww.biletin.pl.

(wm, inf. prasowa)

Najnowsze

Co w Krakowie