Dinozaury zaatakują w nocy! Niezwykłe wydarzenie dla miłośników prehistorii

Dinozaur / fot. Pixabay

Kły, pazury i zębiska, a to wszystko w rozmiarze XXXL! W najbliższy weekend będziecie mogli stanąć oko w oko z największymi bestiami, jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi. Niektórzy je uwielbiają, a inni odczuwają przed nimi strach. Na szczęście, ruchome dinozaury z Zatorlandu wyglądają tylko groźnie i nie zrobią Wam krzywdy. Przez dwa dni będziecie mogli podziwiać te niezwykłe stworzenia po zmroku!

W najbliższy piątek oraz sobotę figury ruchomych dinozaurów będą dostępne dla zwiedzających w godz. 19.00-23.30. Bilet na wydarzenie kosztuje 32,90 zł. Park po zmroku mogą oglądać także goście, którzy kupili wejściówki na zwykle zwiedzanie w dzień. 

Co będzie można zobaczyć? W Zatorlandzie znajduje się największy na świecie ruchomy dinozaur – Argentynozaur. Gigant mierzy 9 m wysokości i 35 m długości. Na szczęście, za życia był spokojnym roślinożercą. Uf…

Czekają na Was również ogromne drapieżniki, w tym król dinozaurów – Tyranozaur. Miłośnicy prehistorycznych zwierząt będą mogli oglądać z bliska m.in. Stegozaura, Triceratopsa czy Velociraptora. Figury nie tylko kłapią paszczami, machają ogonami czy poruszają kończynami, ale niektóre z nich także plują wodą czy nawet sikają! 

js

Zobacz także