Do kupienia 44 samochody ściągnięte z krakowskich ulic. Ceny – raczej symboliczne

Mercedesy, audi, bmw, a nawet lexusy – takie samochody znalazły się wśród 44 pojazdów, które na sprzedaż wystawił Zarząd Dróg Miasta Krakowa. To auta ściągnięte z ulic miasta, które przeszły na własność gminy, bo nie zgłosił się po nie właściciele. Ceny – raczej symboliczne, bardzo zachęcające. Stan techniczny – raczej odstraszający. Ale może znajdziecie coś dla siebie…

Auta wystawione na sprzedaż

Zdjęcie 1 z 14

Co można kupić? Np. czerwonego Forda Transita z napisem „STRAŻ” – to pojazd kolekcjonerski (zabytkowy). Cena wywoławcza – 3,4 tys. złotych. Jest też Audi A6 Quatro z 2002 roku z 351 tys. kilometrów na liczników. Cena? Co najmniej 2,9 tys. złotych. Na Mercedesa z 2007 roku (228 tys. km na liczniku) trzeba mieć już sporo, bo 17,85 tys. złotych. A za Lexusa z 2001 roku (286 tys. km przebiegu) wystarczy mieć 1,575 tys. złotych.

Licytacja odbędzie się w formie korespondencyjnej. Złożenie ofert (wzór ofert stanowi załącznik numer 2 do regulaminu) następuje za pomocą poczty tradycyjnej (w nieprzejrzystej zaklejonej kopercie) na adres: Zarządu Dróg Miasta Krakowa ul. Centralna 53 lub złożenie na dzienniku podawczym oraz w formie elektronicznej na adres poczty e-mail: sekretariat@zdmk.krakow.pl. Nieprzekraczalny termin składania ofert zakupu samochodów – do dnia 13.12.2021 r. do godziny 12:00.

Wszystkie samochody wystawione na licytację, ich opis i zdjęcia można znaleźć TUTAJ.

Regulamin przetargu – TUTAJ.

Wzór oferty do udziału w przetargu na kupno pojazdu (załącznik nr 2) – TUTAJ.

(red, fot. ZDMK)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie