Dobry Czas na Biznes. Poznaj szczegóły

fot. Pixabay

/ogłoszenie/

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.) informuje o przedłużeniu II naboru projektu  „Dobry Czas na Biznes – KOM” do dnia 29 grudnia 2016 r.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ma na celu uruchomienie ponad 700 firm na obszarze Miasta Kraków oraz powiatów: krakowskim, bocheńskim, miechowskim, myślenickim, proszowickim, wielickim.

Program jest skierowany dla osób bezrobotnych, nieaktywnych lub biernych zawodowo powyżej 30 roku życia. Ponadto uczestnicy projektu muszą należeć do jednej z poniższych grup:

– osoby powyżej 50. roku życia, 

– osoby długotrwale bezrobotne, 

– osoby z niepełnosprawnościami,

– osoby o niskich kwalifikacjach, 

– kobiety.

Kandydaci zakwalifikowani do projektu mogą liczyć na dotację bezzwrotną w wysokości do 24,5 tys. zł na START na otworzenie działalności gospodarczej.  Dodatkowo wykwalifikowani doradcy zatrudnieni przez MARR S.A będą służyć pomocą w dziedzinie prawa, księgowości, marketingu jak i ogólnej działalności firmy oraz w zakresie m.in. pisania biznes planów.

Priorytetem jest, aby przedsiębiorcy otrzymali wsparcie na najwyższym poziomie pod względem  merytorycznym i doradczym.  Wszelkie informacje uzyskać można w siedzibie MARR w Krakowie przy ul. Kordylewskiego 11 lub w oraz na stronie www.marr.pl.

fot. Pixabay

Zobacz także