Dobre wiadomości o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Jerzy Stuhr ciągle przebywa w szpitalu. Ale wszystko wskazuje na to, że czuje się lepiej i poprawia się jego stan zdrowia. Krystyna Janda zdradziła, że otrzymała od aktora smsa o treści: „zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala. Wszystko jest dobrze”.

Kilka dni temu Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. W programie internetowym Rezerwacja Katarzyny Janowskiej najnowsze, dobre wiadomości o jego stanie zdrowia przekazała Krysta Janda. Jak powiedziała, już dzień po znalezieniu się w szpitalu Jerzy Stuhr zadzwonił do niej, a teraz przysłał jej wiadomość sms o treści: „Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala. Wszystko jest dobrze”.

Rodzina znanego i popularnego aktora już kilka dni temu napisała oświadczenie, w którym prosi o uszanowanie prywatności. Ale w mediach społecznościowych od kilku dni nie gasną emocje, także te negatywne. I o tym, zwłaszcza o nienawiści skierowanej w kierunku Macieja Stuhr, także mówiła Krystyna Janda w https://vod.pl/rezerwacja-katarzyny-janowskiej. – Ilość telefonów, obrzydliwych artykułów i wiadomości na telefon Maćka o treści: „Niech zdycha”, „Umrze ci ojciec”… To jest straszne. Co to jest za naród? Co to są za ludzie? Co to za okrutnicy, bez uczuć i honoru? – mówiła aktorka.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie