Drugie miejsce w finale XVII Konkursu Pielęgniarka Roku dla Anny Kamińskiej

Musisz przeczytać

Anna Kamińska zajęła drugie miejsce w finale ogólnopolskiego XVII Konkursu Pielęgniarka Roku. Pani Anna pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Zwycięstwo dał jej projekt dotyczący stworzenia Zespołu ds. Żywienia Klinicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Nagroda została przyznana za projekt dotyczący stworzenia Zespołu ds. Żywienia Klinicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jak możemy przeczytać na stronie Szpitala Uniwersyteckiego  – „Pani Anna Kamińska , Koordynator ds. żywienia klinicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, zajęła drugie miejsce w finale XVII Konkursu Pielęgniarka Roku – „Innowacje w zakresie poprawy jakości opieki pielęgniarskiej”. 

fot. Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Konkurs rozstrzygnięto 5 kwietnia 2022 roku. Jest cyklicznym wydarzeniem promującym zawód pielęgniarki. Jego cel to wyłanianie zespołów pielęgniarskich oraz ich liderów – osób o najlepszym przygotowaniu zawodowym, etycznym i zaangażowanych na rzecz środowiska pielęgniarskiego. Konkurs organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie.

 

(JS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca