Duma w Wodociągach Miasta Krakowa. Prestiżowe wyróżnienie [konkurs]

Takie opinie warte są więcej niż setki innych wyróżnień. Wodociągi Miasta Krakowa zostały bardzo wysoko ocenione przez mieszkańców Krakowa, którzy w większości przekonali się już nawet do picia wody z kranu. Tymczasem dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są gustowne dzbanki na wodę.

84 proc. krakowian wysoko oceniło bezpieczeństwo, niezawodność i jakość dostarczanej wody. A to ważne, bo Wodociągi Miasta Krakowa doprowadzają wodę aż do 98,5 proc. domostw. 

Bardzo wysoko oceniano też brak przerw w dostawie wody oraz ciśnienia wody w sieci. Ponad 60% badanych wskazało, że pije wodę z kranu. Większość krakowian wie, że woda jest wysokiej jakości. Taką odpowiedź wskazało 83,9% respondentów.

Badania zostały przeprowadzone przez Biuro Badań Społecznych Obserwator Sp. J. na zlecenie Krakowskiego Holdingu Komunalnego S.A.  Badanie zostało przeprowadzone przy wykorzystaniu techniki bezpośredniego wywiadu kwestionariuszowego i objęło 1305 losowo wyłonionych gospodarstw domowych z obszaru całego Krakowa.

KONKURS *** KONKURS *** KONKURS ***

Dla naszych Czytelników mamy konkurs, a nagrodą są dzbanki na wodę. By je otrzymać, należy napisać JEDNYM ZDANIEM, dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać taki dzbanek. Maile z tytułem KONKURS ślijcie na adres redakcja@krknews.pl do środy do godz. 20.00. Zwycięzców poinformujemy w czwartek do godz. 12.

Najnowsze

Co w Krakowie