Dzień Kobiet z muzyką i pysznym jedzeniem

Już jutro 8 dzień marca – szczególna data dla wszystkich pań, które będą miały swoje święto. Tegoroczny Dzień Kobiet z pewnością wypełnią nie tylko kwiaty i prezenty od mężczyzn, ale również doskonała muzyka. W najbliższy weekend 11 marca, w restauracji Churrasco 1st Unlimited in Krakow odbędzie się wielkie świętowanie. Główną gwiazdą wieczoru – obok pań będzie Robert Kasprzycki, który da niezwykły koncert.

Koncert punktualnie o godz. 20
Koncert punktualnie o godz. 20

Wszystkie panie, które 11 marca zdecydują się na świętowanie Dnia Kobiet w restauracji Churrasco 1st Unlimited in Krakow będą mogły liczyć nie tylko na koncert, ale również na spotkanie z ekspertkami z dziedziny urody. Podczas warsztatów „Piękny uśmiech, piękna skóra, piękna Ty”, będzie można zgłębić tajniki odpowiedniego doboru kosmetyków i dbania o swój wygląd oraz zdrowie. Ponadto na uczestniczki Dnia Kobiet w Churrasco 1st Unlimited in Krakow będą czekały również prezenty i pyszne jedzenie.

Głównym punktem wieczoru będzie koncert Roberta Kasprzyckiego, znanego z takich kompozycji jak „Niebo do wynajęcia”, „Naprawdę kocham deszcz” czy „Zapiszę śniegiem w kominie”. Koncert zaplanowano na godz. 20:00.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży w cenie 45 złotych. Można zakupić je tutaj. Szczegóły dotyczące Dnia Kobiet w Churrasco 1st Unlimited in Krakow można znaleźć na profilu społecznościowym restauracji.

(pt)

Najnowsze

Co w Krakowie