Dziś otwarcie wielkiej imprezowni! Gdzie jeszcze można się zabawić w Krakowie?

Musisz przeczytać

W piątek wieczorem odbędzie otwarcie wielkiej imprezowni – Hype Parku, który ma być repliką Dolnych Młynów. Ale nie tylko tam można się spotkać ze znajomymi zabawić. Oto kilka propozycji w Krakowie.

Oczywiście dzisiejszy wieczór wiele osób planuje w Hype Parku przy ul. Kamiennej – na otwarciu wielkiej imprezowni, repliki Dolnych Młynów. To kilka tysięcy metrów kwadratowych wolnej, industrialnej przestrzeni, gdzie można posłuchać muzyki, coś zjeść i wypić, gdzie można się zrelaksować. Wielkie otwarcie – godz. 20.00.

Hype Park

Hype Park

Otwarta jest już Arena Garden przy Tauron Arenie. Atrakcje? Aktywny wypoczynek dla dzieci i dorosłych, warsztaty, pokazy, gry i zabawy, koncerty, stand-upy, spektakle i mnóstwo pysznego jedzenia. W weekendy otwarte do ostatniego klienta.

Arena Garden oblegana przez krakowian

Arena Garden oblegana przez krakowian

Od tygodnia działa Bezogródek Tropical Spot. To z kolei replika miejsca, które kilka tygodni temu zniknęło z Cichego Kącika. Teraz przeniosło się na drugą stronę Błoń – w sąsiedztwo Hali Cracovii, zaraz za parkingiem i placem zabaw, przy al. Focha 41. To nadal wspaniała przestrzeń do wypoczynku, do tego otoczona zielenią. Oprócz jedzenia i picia będą wydarzenia muzyczne, zajęcia jogi, warsztaty itp.

Bezogródek czeka...

Bezogródek czeka...

Forum Przestrzenie nad Wisłą na trwałe wpisały się już w krajobraz imprezowy Krakowa. To miejsce tam jak przed pandemia tłumnie odwiedzają krakowianie. Taki spokój jak na prezentowanych poniżej zdjęciach – to rzadkość.

Forum Przestrzenie

Forum Przestrzenie

Życzymy wszystkim udanego weekendu i wspaniałej zabawy. I uważajcie na siebie!

Redakcja KRKnews

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca