Edyta Górniak na wieczornym spacerze po Krakowie. ″Kierowniczko, będziecie mieć 80 groszy?″

Musisz przeczytać

To nagranie to naprawdę wyjątkowa rzecz. Edyta Górniak wybrała się na wieczorny spacer po Krakowie co relacjonowała na żywo za pomocą Instagrama.

Edyta Górniak niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Na nagraniu widać, że słynna piosenkarka autentycznie zakochała się w naszym mieście. Widać, że czuje się tu, jak u siebie.

30-minutowe nagranie to wyjątkowa gratka dla fanów piosenkarki. Górniak spotyka się z przypadkowymi osobami, pozuje do zdjęcia, przytula nieznajomych. Napotyka się także na pana Artura i wtedy pada nieśmiertelne: ″Kierowniczko, będziecie mieć 80 groszy?″. Górniak nie odmawia pomocy.

Nagranie pojawiło się na Youtube.

 

Spacerując po Krakowie Górniak podśpiewuje, dzieli się także ważnymi przemyśleniami. Mówi o żałobie, którą nosi w sercu. Odniosła się także do niedawnego pomysłu, by wystartować w wyborach prezydenckich.

– Temat jest dla mnie dosyć abstrakcyjny, mimo że te listy uzasadniające i motywujące są naprawdę bardzo mocne. Jednak nie mogłabym tego zrobić, nie czułabym się przygotowana, nie jest właściwe miejsce dla mnie, nie znam tylu mądrych ludzi – powiedziała Górniak.

– Będę pielęgnować wasze serca muzyką – dodaje.

ml

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca