Eksplozja barw w Krakowie, czyli Festiwal Kolorów 2023

Najbardziej kolorowe święto powraca powraca do Krakowa. Festiwal Kolorów odbędzie się 18 czerwca  na terenie zielonym przy TAURON Arenie Kraków (obok Areny Garden). Impreza startuje o godzinie 15:00, a wstęp na nią jest bezpłatny.

„Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który koloruje wszystkich dookoła” – zachęcają organizatorzy.

W każdej z takich imprez uczestniczy kilka tysięcy wesołych, roześmianych i co najważniejsze, kolorowych osób! Oprócz tego, przygotowujemy liczne atrakcje, aby urozmaicać nasze wydarzenia i spełniać nowe oczekiwania młodych pasjonatów rozrywki na świeżym powietrzu. Kluczowymi punktami wydarzenia są cogodzinne wyrzuty w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia

fot. materiały prasowe 

Impreza będzie miała charakter plenerowy z rozstawioną sceną muzyczną .Na najmłodszych czekać będzie wata cukrowa, a wszyscy zgłodniali po kolorowej zabawie będą mogli zjeść szybkie dania z foodtrucków.

Jak zastrzega organizator, ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż „Kolory Holi” .Kolory zapewniane przez organizatora są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

(JS)

Najnowsze

Co w Krakowie