Erotyczny show w… ICE!. Spełnią marzenia

Muskularne torsy, opalone ciała, urok i niekwestionowany erotyzm. Wybuchowa mieszanka, która porywa do zabawy i wzbudza pożądanie. I to wszystko w… Centrum Kongresowym ICE Kraków. – To jest skandal, żeby w miejskiej instytucji deprawować ludzi i fundować im erotyczne przedstawienia – oburza się nasza Czytelniczka i w emocjonalnym mailu przesyła nam także zdjęcie plakatu reklamującego wydarzenie.

Plakat
Plakat

Chodzi o występ grupy Chippendales, który na początku kwietnia odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Operatorem wybudowanego z miejskiej kasy obiektu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Potrafią uwieść nawet… babcie!

„Przedstawienia Chippendales to niezwykłe przeżycie – profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat fantazji, skrytych pragnień. Swoim prowokującym tańcem potrafią uwieść dziewczyny zarówno młode, jak i dojrzałe, żony, matki, a nawet babcie – są przecież mistrzami flirtu” – czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

– To jest skandal! – uważa natomiast nasza Czytelniczka, pani Marta. Nie przekonują jej występy roznegliżowanych mężczyzn, którzy spełnią jej seksualne fantazje.

– Myślałam, że Centrum Kongresowe, jak sama nazwa mówi, powstało, aby organizować kongresy i poważne wydarzenia czy konferencję. Tymczasem funduje się nam występy rodem z klubów erotycznych. Nic więc dziwnego, że władze miasta nie mogą sobie poradzić z lokalami go-go, skoro same zapraszają do siebie tancerzy na takie pokazy – napisała pani Marta.

Rezcznik ICE: zarabiają także inni

– Model zarządzania kalendarzem wydarzeń Centrum Kongresowego ICE Kraków jest dostosowany do standardów obowiązujących obecnie na całym świecie – odpowiada rzecznik prasowy Michał Zalewski. Dodaje, że obiekty tego typu nie są wykorzystywane tylko w celu organizacji kongresów i konferencji.

– Zgodnie ze statystykami w roku 2015 ICE Kraków było wynajmowane na wydarzenia związane z przemysłem spotkań w około 55% ogólnej liczby wszystkich najmów. Pozostałą część stanowiły wydarzenia kulturalne i społeczne. Dzięki wydarzeniem w ICE Kraków zarabiają również przedstawiciele rynku hotelarskiego, restauracje, branża transportowa, przedstawiciele świata handlu czy dostawcy usług – mówi Zalewski w rozmowie z KRKnews.

Niegrzeczny Disneyland dla kobiet

Grupa Chippendales powstała w USA w 1978 roku. „To już nie zespół – to marka. Pożądana na całym świecie, perfekcyjna, luksusowa i elektryzująca. Są jak wymarzony prezent, jak niegrzeczny Disneyland dla kobiet” – reklamuje grupę organizator koncertu. W Polsce Amerykanie wystąpią w czterech miastach z najnowszym projektem ” Break the rules!”.

„Złam zasady, uwolnij zmysły i daj się porwać gorącej zabawie! Nie trać czasu, taki wieczór zdarza się wyjątkowo rzadko!” – zachęca organizator. A Michał Zalewski dodaje: – wydarzenie jest wysublimowanym pokazem tańca męskiego, wykonywanego przez profesjonalnych tancerzy. Spektakl organizowany przez agencję MAKROCONCERT, jest częścią ogólnopolskiej trasy koncertowej. Ta zaś jest elementem światowego tournée zespołu.

Do tej pory grupa gościła w 150 krajach, dając ponad 40 tysięcy występów. W Krakowie ich erotyczny show będzie można zobaczyć 7 kwietnia.

Łukasz Mordarski

Zobacz także