„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Europoseł PiS reprezentujący Małopolskę miał wypadek. Zignorował znak „Stop”

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Europoseł PiS, reprezentujący Małopolskę i województwo świętokrzyskie, miał wypadek. Rozbił swoje luksusowe bmw. Jak podaje Super Express, polityk zignorował znak stop i zderzył się z fiatem seicento prowadzącym przez 58-letnią kobietę.

„Tego weekendu polityk Prawa i Sprawiedliwości nie będzie dobrze wspominał. Jechał swoim luksusowym bmw ul. Krakowską od strony Opola Lubelskiego. W miejscowości Bełżyce – skąd pochodzi Tarczyński i tuż obok domu jego rodziców, europoseł nie zatrzymał się na skrzyżowaniu przed znakiem STOP. Prawdopodobnie Tarczyński jechał na pamięć, gdyż w tym miejscu do niedawna droga posiadała oznaczenie pierwszeństwa przejazdu, a znaku STOP został postawiony dopiero w ubiegłym roku” – relacjonuje Super Express.

„Z lewej strony – zgodnie z przepisami, poruszała się 58-letnia kobieta. Prowadzony przez kobietę Fiat seicento, uderzył w limuzynę europosła Tarczyńskiego. Siła uderzenia była spora, co widać po zniszczeniach w obu pojazdach. O dziwo, potężne BMW polityka wygląda na bardziej uszkodzone. W wyniku wypadku 58-latka została poszkodowana. Kobieta była przytomna i została przewieziona do szpitala na badania kontrolne” – opisuje dalej gazeta.

– W wyniku tego zdarzenia, kierująca fiatem została zabrana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami – byli trzeźwi. Czynności w tej sprawie trwają i będą prowadzone w kierunku wypadku drogowego – poinformowała Super Express podkom. Anna Kamola z KWP Lublin. Więcej – www.se.pl

(red)

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca