Europoseł PiS-u wziął udział w egzorcyzmach. Widział jak ludzie lewitują i plują gwoździami!

Musisz przeczytać

Zanim Dominik Tarczyński był posłem i europarlamentarzystą, miał nietypowe zajęcie. Polityk Prawa i Sprawiedliwości był… świeckim asystentem egzorcysty! W znanym programie telewizyjnym twierdził, że widział jak opętani pluli gwoździami czy mówili grzechy innych osób. 

Tarczyński był świeckim asystentem znanego brytyjskiego egzorcysty ks. Jeremiego Daviesa. Pracował zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Był również prezesem Stowarzyszenia Wspólnota Katolików Charyzmatycy. 

Gdy w 2011 r. w ciągu czterech miesięcy w Bełżycach pięć osób targnęło się na życie, polityk chciał zaprosić do miasta ks. Gabriele Amortha. Duchowny był oficjalnym egzorcystą Watykanu i diecezji rzymskiej. Odprawił ponad 70 tys. egzorcyzmów.  

W 2013 r. Tarczyński był gościem programu „Miasto Kobiet” TVN Style. Opowiadał o pracy egzorcysty i egzorcyzmach. Twierdził, że opętani ludzie m.in. lewitują i mówią w różnych językach. Polityk miał być świadkiem egzorcyzmów.

– Poruszały się przedmioty, osoby pluły gwoździami. Znały twoje grzechy, mówiły w kilku językach. Ja to widziałem na własne oczy – mówił Tarczyński. 

Prof. Tadeusz Bartoś, filozof oraz były dominikanin był również gościem programu. Nie wierzył on jednak relacjom polityka i uważał, że Tarczyński miał halucynacje.

– Spotykałem się z głównym egzorcystą watykańskim. On pokazał mi chociażby kilka kilogramów gwoździ i przedmiotów metalowych, które materializowały się w trakcie egzorcyzmu. Żyletki, gwoździe, różnego rodzaju przedmioty, które nie raniły ich – twierdził polityk PiS-u. 

Cały odcinek programu z udziałem Tarczyńskiego znajdziecie tutaj.

kj

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca