„Ewy Błachnio Rzecz Solowa” na deskach Teatru KTO

12 kwietnia o godz. 19.00 krakowski Teatr KTO zaprasza na kolejną premierę. W premierowym one woman show wystąpi Ewa Błachnio, znana w całym kraju gwiazda, która od lat bawi publiczność błyskotliwym i pełnym ironii żartem.

Ewa Błachnio to stand-uperka, twórczyni kabaretowa (przez 14 lat występowała z Kabaretem Limo) oraz gwiazda telewizyjnych programów rozrywkowych. Pierwszy raz w swojej karierze pokaże ona one woman show przygotowane w konwencji teatralnej.

„Rzecz Solowa” powstaje w przekonaniu, że gdyby Schaeffer z Brechtem byli kobietami w Polsce i wspólnie czekali na Godota, absolutnie w niczym nie przypominałoby to tego, co szykuje Błachnio.

To spektakl balansujący na granicy stand-upu i teatru – zabawny, choć chwilami rozdzierająco prawdziwy. O życiu – naszym, współczesnym, podporządkowanym social mediom i przymusowi sukcesu. O spełnianiu marzeń i chodzeniu „na skróty”. O miłości i jej poszukiwaniach. Spektakl o byciu kobietą w XXI-wiecznej Polsce, przeplatany nurtującym chyba nas wszystkich pytaniem – co tu się „odJaniePawla”?!

Spektakl to szczery i oparty wyłącznie na faktach z życia artystki – no chyba, że zmyślonych… ale „przecież nie możemy pozwolić, żeby prawda przeszkodziła nam w opowiedzeniu dobrej historii”, nieprawdaż?

„Rzecz Solowa” pokazana zostanie tylko trzy razy – 12 kwietnia o godz. 19.00 oraz 13 i 14 kwietnia o godz. 20.00. Bilety dostępne w kasie Teatru KTO przy ul. Zamoyskiego 50, pod nr 12 633 89 47, kasa@teatrkto.pl oraz online.

 

 

 

 

Najnowsze

Co w Krakowie