Fabryka narkotyków zlikwidowana!

Musisz przeczytać

Krakowska policja zlikwidowała fabrykę, gdzie wytwarzano narkotyki oraz dopalacze, które następnie trafiały na rynek. Akcję zatrzymania osób odpowiedzialnych za produkcję nielegalnych substancji zaangażowano specjalistów z zakresu ratownictwa chemicznego, bo produkcja była prowadzona na ogromną skalę.

Policjanci od pewnego czasu gromadzili informację na temat laboratorium, gdzie miały być produkowane dopalacze oraz inne środki psychotropowe. Dzięki materiałowi dowodowemu udało się skrupulatnie zaplanować akcję zatrzymania osób odpowiedzialnych za ten proceder.

Do zatrzymania doszło na gorącym uczynku – podczas produkcji kolejnej porcji narkotyków. W trakcie przeszukania zabezpieczono w sumie kilkanaście litrów mefedronu oraz kilkanaście kilogramów gotowych dopalaczy i amfetaminy, która była przygotowywana do wprowadzenia ich do obrotu oraz kilkanaście kilogramów suszu marihuany.

W trakcie akcji policji zatrzymano też dwie osoby z wieku 28 i 37 lat, które były odpowiedzialne za produkcję narkotyków i przygotowywanie ich do sprzedaży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty wytwarzania znacznych ilości substancji psychotropowych i zostali aresztowani na trzy miesiące. O ich dalszym losie zdecyduje krakowski sąd.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca