Lifestyle Polecane

Feministki zaatakowały krakowską knajpę! Właściciel prosi o pomoc!

Z takim rodzajem terroru w Krakowie jeszcze się nie spotkaliśmy… Facet powiesił w swojej knajpie zdjęcie z ponętnymi panami, no i się zaczęło.

Właściciel knajpy przy u. Staromostowej został postawiony pod ścianą przez bandę feministek. Otrzymał strzał z plaskacza i było blisko kopa w jaja, ale zamiast się bronić, postanowił zaatakować. O co poszło?

Przed mistrzostwami świata w piłce nożne facet otrzymał od jednego ze stałych gości plakat typu “asystent kibica”, przedstawiający trzy skąpo odziane modelki, a także rozpiskę grup, meczów itd. No i powiesił go na jednych z drzwi… 

Wykop.pl

Pewnego (dziś już wiadomo, że pechowego) dnia na piwo wpadła feministka, a kto kiedykolwiek poznała taką radykalną, to wie, że lepiej już wpuścić do knajpy stado rozbuchanych dzików…

– Zostałem przez nią zwyzywany od “świń”, “seksistów”, szowinistów” i *uj jeszcze wie czego. Oskarżyła nas o przedmiotowe traktowanie kobiet i eksponowaniu “prawie gołych wagin”, robiąc przy tym niemałą awanturę – relacjonuje właściciel knajpy na Wykopie.

Zaraz po tym zaczął się wysyp jednogwiazdkowych opinii na FB od niej, ale też jej znajomych. Komentarze pojawiały się jeden po drugim.

– Niektóre są wyjątkowo kłamliwe – jeden z komentarzy zarzuca nam niewpuszczanie psów do lokalu, co jest wierutną bzdurą – podkreśla właściciel. – Jesteśmy na biegunie od szowinizmu, podobnie zresztą jak od innych skrajności, dlatego uważam taką akcję za krzywdzącą i niesprawiedliwą – dodaje.

W tej sytuacji właściciel poprosił o pomoc, czyli dodawanie opinii z pięcioma gwiazdkami. Nam szczególnie spodobał się ten komentarz: “5! I na zdrowie za zakompleksione babeczki ; ) co krzyczą: “moje cycuszki” i “moja macica”, a potem same chcą rządzić cudzymi : ) Niech każdy robi ze swoim ciałem co chce, szczególnie jeśli chce brać za to kasę : )” – napisała jedna z fejsbukowiczek.

kl

zdjęcie tytułowe / fot. Wykop.pl