Wybory Miss Polski oraz Miss i Mister Supranational odbędą się w Nowym Sączu

Musisz przeczytać

Miss Polski, Miss Supranational, Mister Supranational – czyli trzydniowa impreza pod hasłem Festiwal Piękna odbędzie się w Nowym Sączu. Marszałek małopolski Witold Kozłowski oraz prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zapowiedzieli organizację finału wyborów najpiękniejszych kobiet i mężczyzn oraz podpisali list intencyjny w tej sprawie. Najpiękniejsze kobiety i mężczyźni przyjadą latem do Małopolski.

Finały Miss Polski, Miss Supranational, Mister Supranational odbędą się w dniach 20-22 sierpnia 2021. Impreza zostanie zorganizowana w nowym amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

– Kiedy ukazała się na horyzoncie możliwość przeniesienia tego wielkiego wydarzenia do Małopolski, od razu pomyślałem o Nowym Sączu. Omówiliśmy tą sprawę z Panem Prezydentem i dzięki temu to prestiżowe wydarzenie o wieloletnim charakterze odbędzie się właśnie tutaj. To doskonała okazja do promocji Sądecczyzny, Małopolski, a przede wszystkim Miasta Nowy Sącz. Mogę obiecać, że jako samorząd województwa włączymy się w organizację tego przedsięwzięcia – mówił marszałek Witold Kozłowski podczas dzisiejszego otwarcia Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca