Lifestyle

Garbusy, Trabany, Maluchy ale też Porsche i Mustangi – czas na Krakowskie Klasyki Nocą

Jesteś właścicielem Garbusa, Trabanta lub Malucha? W twoim garażu stoi Porsche, Chevrolet, a może Mustang z lat 60. lub Peugeot 205? Zastanawiasz się czy nadeszła już pora na pierwszą wiosenną podróż twoim najpiękniejszym, jedynym w swoim rodzaju klasykiem? Mamy dla Ciebie propozycję! Wpadnij na inaugurację nowego sezonu Krakowskich Klasyków Nocą przed Tauron Areną Kraków! Start w sobotę, 7 kwietnia o godz. 14:00. Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

KKN to cykliczne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. – Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Spotkania Krakowskich Klasyków Nocą, tak jak w ubiegłym roku, będą się odbywać na parkingu przed Areną Kraków w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Więcej tutaj

(ip)

Zdjęcie tytułowe: Facebook / Krakowskie Klasyki Nocą