Gdzie spędzić czas w ferie? 47 podstawówek przygotowało ofertę dla najmłodszych

Ferie w Krakowie rozpoczną się 30 stycznia. Jak co roku w ramach akcji „Zima w szkole” samorządowe szkoły podstawowe przygotowały dla najmłodszych krakowian, którzy spędzą ferie w mieście, bogatą ofertę zajęć rozwijających zainteresowania, a także dających możliwość odpoczynku przed kolejnym semestrem nauki.

W tym roku zorganizowane zajęcia w ramach miejskiej akcji „Zima w szkole” odbędą się w 47 krakowskich szkołach podstawowych. W ich ramach nie zabraknie twórczych zajęć, gier i zabaw, a także wycieczek po Krakowie i okolicach. Z propozycji tej skorzysta około 1300 uczniów z całego Krakowa.

„Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w 47 szkołach na terenie całego Krakowa i będą trwały od rana do popołudnia. W tym czasie uczniowie będą mogli brać udział w twórczych zajęciach plastycznych i muzycznych, warsztatach informatycznych, a nawet angażujących spotkaniach kulinarnych. Nie zabraknie też aktywności sportowych, w tym wyjść na lodowisko, basen czy do kręgielni. W planach są też spacery po mieście oraz poznawanie jego bardziej i mniej oczywistych atrakcji, a także wycieczki poza Kraków” informuje urząd miasta.

Pełna lista szkół biorących udział w akcji jest dostępna tutaj, a szczegółowych informacji na temat programu półkolonii udzielają dyrektorzy szkół.

(JS)

 

 

Najnowsze

Co w Krakowie