Gdzie w Krakowie można spotkać Świętego Mikołaja? Choćby w tramwaju!

To będzie wyjątkowa przejażdżka. 6 grudnia na krakowskie tory wyjedzie świąteczny tramwaj, a w środku będzie można spotkać Świętego Mikołaja.

Każde dziecko, które wsiądzie do specjalnego tramwaju, otrzyma upominek. Najmłodsi będą także mogli porozmawiać ze Świętym Mikołajem o swoich wymarzonych prezentach, które chciałyby dostać pod choinkę (koniecznie w obecności rodziców).

Mikołaj wsiądzie do świątecznego tramwaju i zacznie rozdawać prezenty najpierw w Nowej Hucie. Ok. godz. 17.30 specjalnie udekorowany tramwaj MPK wyruszy z pętli „Kopiec Wandy” i pojedzie ul. Ptaszyckiego do placu Centralnego, a następnie al. Pokoju, ul. Grzegórzecką i Starowiślną. Potem tramwaj będzie kursował w centrum miasta ulicami: Westerplatte, Dunajewskiego, Podwale, Straszewskiego, Franciszkańską, pl. Wszystkich Świętych i Dominikańską. Mikołaj będzie rozdawał słodycze aż do godz. 20.00.

Tramwaj będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach na trasie przejazdu. Do przejazdu świątecznym tramwajem i na spotkanie z Mikołajem zapraszamy dzieci w każdym wieku. Dla nikogo nie zabraknie słodkich upominków.

(JS)

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie