Gimnazjaliści zaatakują Pudziana w Krakowie?! „Jestem przerażony”

To może być hitowe starcie, przy którym walka Pudziana z Popkiem podczas KSW 37 to „małe piwo”. Przez Tauron Arena Kraków, gdzie panowie stoczą bój, szykuje się zasadzka na Mariusza Pudzianowskiego. W roli głównej – uwaga – gimnazjaliści!

– Jeden młody człowiek był naprawdę ostry, kazał mi się w tej walce podłożyć. Uratowała mnie jego mama, bo akurat zawołała go na obiad (śmiech). Ja się z tego wszystkiego śmieję jak z dobrych żartów. Te internetowe napinki mnie nie ruszają, ale z drugiej strony jestem przerażony, patrząc, jaką mamy młodzież. Oczywiście to nie dotyczy wszystkich młodych ludzi, ale takich wulgarnych wiadomości od fanów „Popka” było mnóstwo – wyznał Pudzian na łamach Super Expressu. 

W sieci roi się wręcz od komentarzy i gróźb nastoletnich fanów Popka. Niektórzy sugerują nawet, że poczekają na Pudziana przez krakowską halą.

Budząca wiele emocji i kontrowersji walka strongmana z raperem będzie ozdobą KSW 37. O pas mistrzowski zmierzą się z kolei Karol Bedorf i Fernando Rodriges Jr. Impreza odbędzie się 3 grudnia w Tauron Arenie. Gala będzie transmitowana w systemie PPV.

Otwarta ceremonia

Oficjalna ceremonia ważenia przed galą KSW 37: Circus of Pain odbędzie się w piątek, 2 grudnia listopada w krakowskiej Tauron Arenie. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się sprawdzanie wag oraz spotkania twarzą w twarz wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest wolny – wejściem nr 2 od ul. Lema.

– Po ważeniu zapraszamy wszystkich kibiców na specjalną Strefę Fana, gdzie zawodnicy będą dostępni do wspólnych zdjęć i podpisywania autografów – zapowiadają organizatorzy gali.

(lm, źródło: se.pl)

fot. Facebook / Mariusz Pudzianowski

Najnowsze

Co w Krakowie