Groził maczetą kobiecie z małym dzieckiem! Co wydarzyło się w Nowej Hucie?!

Na os. Willowym doszło do wstrząsającego wydarzenia! Napastnik w granatowym dresie miał otworzyć drzwi samochodu, w którym znajdowała się kobieta z małym dzieckiem. Mężczyzna zaczął grozić rodzinie maczetą! Według mieszkańców nie jest to pierwszy tego typu atak – możemy przeczytać na grupie Nowohucianie. 

Jak relacjonuje na grupie Nowohucianie jedna z mieszkanek, napaść miała miejsce w poniedziałek około godz. 17.00. W pobliżu bloku nr 37 na os. Willowym stał samochód, w którym znajdowała się kobieta z małym dzieckiem. Nagle drzwi zostały otwarte przez szczupłego mężczyznę z o blond włosach. Agresor miał mieć „wyłupiaste oczy”, z którym jedno było podbite. Napastnik w granatowej koszulce i dresach zaczął grozić kobiecie z malutkim dzieckiem maczetą! 

Agresor miał uciec na rowerze. Kierował się w stronę poczty przy os. Willowym 28. Tego samego dnia napastnik miał dokonać jeszcze kilku ataków z użyciem maczety. 

– Wczoraj otrzymaliśmy trzy zgłoszenia z rejonu starej Huty. W tej chwili prowadzone są działania zmierzające do ustalenia i ujęcia sprawcy. Dla dobra prowadzonych czynności więcej informacji nie mogę udzielić. Jeżeli są świadkowie lub osoby, które wiedzą, kto mógł dopuścić się tego czynu, to prosimy o kontakt z VIII Komisariatem Policji lub zadzwonić pod numer 112 – mówi sierż. sztab. Piotr Szpiech, rzecznik krakowskiej policji.

js

Najnowsze

Co w Krakowie