Gwiazdy światowego tenisa zjadą do Krakowa!

Na kort wyjdą Agnieszka Radwańska, Angelika Kerber i Karolina Woźniacka – tak będzie wyglądało oficjalne zakończenie kariery utytułowanej krakowianki. 21 maja w TAURON Arenie Kraków wezmą w nim udział także gwiazdy muzyki i kina.

Podczas wydarzenia fani tenisa będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Radwańską w akcji w trakcie meczów pokazowych z Angeliką Kerber i Karoliny Woźniackiej.

– Benefis to okazja do podsumowania mojej kilkunastoletniej przygody z tenisem. Takie wydarzenie to dla mnie duże wyróżnienie i radość. To jednocześnie możliwość kolejnego spotkania z fanami oraz rozgrywki z najlepszymi tenisistkami, którym jestem wdzięczna, że mimo napiętych kalendarzy wezmą udział w moim benefisie. Jestem bardzo szczęśliwa, że w maju spotkamy się w moim rodzinnym mieście, z którym jestem bardzo związana – powiedziała Agnieszka Radwańska.

– Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek i sportowców na świecie. Tenisistka pochodzi z Krakowa, dlatego szczególnie cieszy nas, że benefis 20-krotnej zwyciężczyni rozgrywek rangi WTA odbędzie się właśnie w naszym mieście, naturalnym partnerze dla tego wydarzenia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy wiele atrakcji – powiedziała Magdalena Nowak-Obrzut, zastępca dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

tr

Najnowsze

Co w Krakowie