Harry Potter z muzyką na żywo! Rozdajemy bilety na genialne widowisko

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! Film, który można zobaczyć na YouTubie, robi wrażenie nawet na tych, którzy na co dzień nie interesują się ani muzyką filmową ani historiami Harrego Pottera. To istna magia, oprawiona w znakomite dźwięki. 12 kwietnia w Krakowie odbędzie się wyjątkowy pokaz filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny z muzyką wykonywaną na żywo! Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe widowisko.

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej,  do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii – Harry Potter. Widowiska odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie.

Słuchając niezapomnianych kompozycji Johna Williamsa, widzowie będą mogli przeżyć od nowa magię filmu, oglądając go na 480 calowym ekranie HD.

– Cykl filmów Harry Potter, jest jednym z tych zdarzających się raz w życiu zjawisk kulturalnych, które nadal zachwycają miliony fanów na całym świecie. Z wielką przyjemnością dajemy Wam okazję do usłyszenia po raz pierwszy nagrodzonej muzyki, granej na żywo przez orkiestrę symfoniczną i jednoczesnego oglądania na dużym ekranie ukochanego filmu. Będzie to niezapomniane przeżycie – powiedział Justin Freer, prezes CineConcerts oraz producent i dyrygent koncertów.

Harry Potter in Concert

– Harry Potter kojarzy się wszędzie z ekscytującymi przeżyciami i mamy nadzieję, że wykonując tę ​​niesamowitą muzykę i równocześnie odtwarzając cały film, damy widzom możliwość powrotu do magicznego świata oraz do wielu wspaniałych przygód i  bohaterów, którzy go zamieszkują – dodaje Brady Beaubien z CineConcerts, producent koncertów.

Firma, założona przez producenta i dyrygenta Justina Freera oraz producenta i scenarzystę Brady Beaubiena, zgromadziła  na swoich koncertach na całym świecie miliony ludzi. Te koncerty są zupełnym nowum w sferze imprez na żywo i na nowo definiują przeżywanie wydarzeń artystycznych.

Więcej informacji na temat Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harry’m Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.com.

07.04 – Warszawa – Hala Torwar
09.04 – Gdańsk – Ergo Arena Gdańsk/Sopot
11.04 – Wrocław – Hala Stulecia
12.04 – Kraków – Tauron Arena Kraków

Bilety dostępne od 20 stycznia na Eventim.pl – http://bit.ly/2k8fKzm.

UWAGA: Rozdajemy wejściówki!

KRKnews.pl ma dla Was dwa podwójne zaproszenia na widowisko, które odbędzie się 12 kwietnia w Krakowie. Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy wysłać do nas maila na adres redakcja@krknews.pl.

W tytule wpiszcie: Harry Potter.

W treści maila przekonajcie nas, dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać wejściówki. Możecie to zrobić, przesyłając do nas krótkie uzasadnienie, zdjęcie, film lub co tylko wpadnie Wam do głowy.

Na maile czekamy 31 marca.

O wygranych zwycięzców poinformujemy do 4 kwietnia.

AKTUALIZACJA:

Harry Potter z muzyką na żywo! Rozdajemy bilety na genialne widowisko

(rd)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie