Hotel Forum znów zatrzęsie się do tłustych beatów. Najlepsi DJ-e wracają do Krakowa

fot. materiały prasowe

Fani muzyki elektronicznej nie mogą przegapić tej imprezy. W piątek, 2 marca, w przestrzeniach byłego hotelu Forum zagrają światowej klasy DJ-e z Włoch i Niemiec. Impreza organizuje krakowski kolektyw Techno Rączka.

Techno Rączka to wspólna inicjatywa miłośników muzyki elektronicznej. Istnieją od 2014 roku, a swoje pierwsze wydarzenie zaoferowali krakowskiej publiczności we wrześniu 2016 roku. Pozytywny odbiór i spora frekwencja imprezy zmotywowały ich do zintensyfikowania działań.

Przełomowy okazał się rok 2017 w którym zorganizowali trzy eventy w różnych lokalizacjach Krakowa: od postindustrialnych magazynów PKP Cargo, przez otwarte przestrzenie Zabłocia, po luźny klimat Barki.

Na swoje imprezy zapraszają artystów, których muzyka łamie stereotypy i niesie powiew świeżości. Dodatkowo poszukują graczy, których występy w naszym kraju należą do rzadkości. Tym razem specjalnie na ich zaproszenie po raz pierwszy w Polsce wystąpią 999999999. Ten włoski duet znany jest z charakterystycznej surowej twórczości, którą zaprezentują w wersji live.

Supportować ich będzie bardzo ciekawa postać funkcjonującą pomiędzy berlińskim Tresorem a Reykiavikem, czyli Árni Guðmundsson i krakowscy DJe: Diabot oraz Anatomy of Mashup. Wszystko to na poziomie -1 byłego hotelu Forum, w klimatycznych przestrzeniach rodem z filmów Davida Lyncha. Start o godz. 22.

(wm, krakow.pl)

fot. materiały prasowe

Zobacz także