Idiotów nie sieją, ale oni i tak są wśród nas. Kibole Wisły namawiają do przestępstwa

Mają jeden cel – zrobić z siebie idiotów, kretynów i obszczymurków w jednym! Kibole Wisły Kraków nakręcają się wzajemnie i nawołują do dewastowania nie tylko swojego miasta, ale i ważnych zabytków na świecie! Później swoimi wyczynami popisują się na Facebooku.

Żałosne zachowanie obleśnych obszczymurków można zobaczyć na zdjęciach na jednym z profilów na Facebooków. Tam też czytamy: – W czasie wakacji pamiętajcie o sławieniu Wisły. Grafy, vlepy itp.Przysyłajcie zdjęcia to je opublikujemy. Kilka przykładów z poprzednich lat.

W czasie wakacji pamiętajcie o sławieniu Wisły.Grafy,vlepy itp.Przysyłajcie zdjęcia to je opublikujemy.Kilka przykładów z poprzednich lat.

Opublikowany przez Armia Białej Gwiazdy Czwartek, 22 czerwca 2017

Jest to jawne namawianie do wykroczenia, a nawet przestępstwa. Trudno jednak wymagać od obszczymurków, aby ruszyli czymś, co zastępuje im mózg.

Wypada mieć tylko nadzieję, że kretyńskie zachowanie pajaców z Krakowa nie ujdzie uwadze służbom bezpieczeństwa z krajów, w których pseudokibice Białej Gwiazdy będą bazgrać. Skoro u nas nikt nie może sobie z nimi poradzić, może wyłapią ich za granicą. 

(rg)

Zdjęcie tytułowe: Facebook / Armia Białej Gwiazdy

Zobacz także