Idol nastolatek zaśpiewa w Krakowie! To jego pierwszy koncert w Polsce!

Jest młody, zabójczo przystojny i marzą o nim nastolatki na całym świecie. W Tauron Arenie po raz pierwszy wystąpi Harry Styles! Wszystko, więc wskazuje na to, że polskie nastolatki wykupią wszystkie bilety w kilka sekund! Podczas koncertu będzie można posłuchać kawałków z najnowszego albumu i w dodatku wspomóc potrzebujących!

Występ idola nastolatek odbędzie się 10 maja 2020 roku w Tauron Arenie w ramach trasy Love on Tour. Bilety będą dostępne w przedsprzedaży już 21 listopada od godz. 10.00. Koncert innego idola nastolatek – Justina Bibera cieszył się dużym zainteresowaniem. Czy tym razem będzie podobnie? 

W dodatku podczas koncertu będzie można wspomóc organizacje charytatywne. Podczas wcześniejszych imprez Harry Styles organizował akcję Treat People with Kindness. W sklepie z merchem można będzie zakupić gumki do włosów, a uzyskane fundusze zostaną przekazane fundacjom. Również część ze sprzedaży biletów wesprze organizacje charytatywne. 

Kim jest Harry Styles? 

W 2010 r. wziął udział w brytyjskim X-Factor. Dołączył do boysbandu One Direction, który osiągnął światowy sukces. Po rozpadzie zespołu, 25-latek rozpoczął karierę solową. W 2017 r. wydał płytę „Harry Styles” oraz zagrał w filmie wojennym „Dunkierka”. 

https://www.youtube.com/watch?v=LJ4EVizTlgM

– Harry Styles jest wyjątkowy w branży pop, bo trzyma się klimatu, który mu odpowiada. Jego koncert to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Słucham jego twórczości od lat i nie mogę przegapić tego wydarzenia – mówi podekscytowana Agnieszka, studentka. 

js

Najnowsze

Co w Krakowie