Impreza wyrwała się spod kontroli. Biegał po ogródkach działkowych z siekierą!

Musisz przeczytać

45-latek zniszczył siekierą murowany dom znajdujący się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Gustawa Morcinka.

„Strażnicy miejscy ujęli agresywnego mężczyznę i przekazali wezwanym na miejsce policjantom.O grupie osób spożywających alkohol, a przy tym głośno się zachowujących poinformował dyżurnego w sobotni wieczór jeden z działkowców. Mieli zorganizować sobie imprezę na nieogrodzonym terenie byłych ogródków, tuż za wiaduktem kolejowym” – poinformowała straż miejska.

Gdy patrol pojawił się na miejscu impreza trwała w najlepsze, a opisywany mężczyzna biegał z siekierą w ręku. Wezwany do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia zastosował się do polecenia. Został ujęty i wylegitymowany.

Strażnicy nałożyli na niego mandat karny za zakłócania spokoju i porządku publicznego, a wezwani na miejsce policjanci przejęli dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie. Z relacji innych działkowców, którzy zjawili się na miejscu wynikało, że to właśnie ten mężczyzna zniszczył siekierą drzwi, zamek oraz klamkę domu znajdującego się na terenie ogródków.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca